آهن حامی

 

شرکت ما

آهن حامی اولین تولید کننده و عرضه کننده میله ها و لوله های کروم دار و لوله های سیلندری، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.  شرکت ما عرضه کننده انواع آهن آلات، ورق، فولاد های آلیاژی، فلزات رنگی و دیگر محصولات مورد نیاز پالایشگاه ها و … می باشد. تمامی محصولات آهن حامی با تضمین کیفیت ارائه می شوند.

  • ارائه فاکتور رسمی
  • تضمین کیفیت
  • جدول قیمت
  • ارائه انواع آهن آلات

دستاورد های آهن حامی

 

ما چه کرده ایم؟

25+سال ها تجربه
30+کارمندان
200+محصولات
٣Kپروژه های انجام شده

رضایتمندی

رضایت مشتریان

با سلام و ادب، شرکت آهن حامی از شرکت های معدود در ایران هست که میتونین با خیال راحت ازشون خرید کنید و مطمئن باشین که ازسایرشرکتها  مطمئن‌ تر هستند. درود به شرفشون.
سینا کریمی
مدیر
با سلام سال های زیادی است که می شناسمتان. خوشحالم که توانستم شرکت  شما را پیدا کنم.سلامت، شاد و همیشه موفق باشید.
محمد نوری
مدیر شرکت فولاد
من برای اولین بار چند روز پیش از شرکت شما خرید انجام دادم از این شرکت،هرچقدر تعریف کنم کم گفتم،از نحوه برخورد  و راهنمایی هاشون ،محصول با کیفیت،همه ی این ها باعث میشه تا اعتماد مشتری بیشتر بشه. امیدوارم کارتون روز به روز رونق بیشتری پیدا کند.
پارسا رادمهرفر
مدیر فروش

تولیدات

“تولیدات آهن حامی آلیاژ ایرانیان”

آهن حامی آلیاژ ایرانیان با افتخار، اولین تولید کننده لوله های کروم دار، میله و لوله های سیلندری در ایران می باشد. شرکت ما تمامی محصولات را با راِه فاکتور معتبر و تصمین کیفیت ارائه می دهد. 

خدمات

 

“خدمات شرکت آهن حامی آلیاژ ایران”

شرکت آهن حامی آلیاژ ایرانیان، عرضه کننده بهترین و با کیفیت ترین فولاد های آلیاژی، فلزات رنگی و … مورد نیاز صنایع، پالایشگاه، عمران، سیمان، ریلی و … می باشد.

میله ها

آهن حامی تولید کننده و عرضه کننده انواع میله ها با بالاترین کیفیت و قیمیت می باشد. و تمامی میله های تولیدی این شرکت با تضمین کیفیت ارائه می شوند.

لوله های کروم دار

این لوله ها در بیشتر صنایع مورد استفاده هستند. نبود آن ها ساخت تعداد زیادی از ماشین ­آلات و وسایل را ناممکن می سازد. آهن حامی آلیاژ ایرانیان تولید و عرضه کننده بهترین نوع لوله های کروم دار می باشد.

لوله های سیلندری

این لوله ها ضخامت بالایی دارند و از مهم تریم ویژیگی های آن ها می توان به تحمل فشار بالا اشاره کرد. به دلیل براق بودن سطح داخلیشان در برابر هرگونه نشت مقاومت می کنند.

آهن آلات

آهن حامی بهترین عرضه کننده بهترین آهن آلات با مناسب ترین قیمت می باشد. آهن آلات این شرکت با کالا های خارجی رقابت دارند.

image